O firmie

Witamy serdecznie na stronie producenta ekskluzywnych mebli tapicerowanych marki Emilla!

Jesteśmy nową firmą, która weszła na rynek w 2011 roku, ale doświadczenie jej pracowników sięga już kilkunastu lat. Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na tworzenie naprawdę oryginalnych i nietuzinkowych projektów.

Naszym celem jest wprowadzenie na rynek takich mebli, które podkreślą piękno i oryginalność Państwa salonów oraz sypialni.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów i usług, nie chcemy być kolejną firmą, dla której liczy się ilość sprzedanych towarów, kosztem jakości, dokładności i staranności ich wykonania.

Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie każdego klienta. W tym celu możemy udać się do miejsca zamieszkania, aby pomóc zaprojektować wymarzony mebel, doradzić w wyborze skóry, czy materiału obiciowego. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i zapytania. Każdy nasz produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, polskich oraz zagranicznych producentów. Jeśli przekonała Państwa nasza wizja, szukacie nieszablonowych pomysłów, trafiliście w odpowiednie miejsce.

Jeśli w dalszym ciągu mają Państwo jakiekolwiek zapytania, bardzo serdecznie zapraszamy do osobistego skontaktowania się z nami.

Pozdrawiamy
Firma Emilla

Kontakt

Emilla

ul. Głogowa 8
42-700 Lubliniec
+48 666 839 916
+48 692 713 560